Kredyty

Bank BPH ma nowa polise inwestycyjna

poleć drukuj

24 lipca 2008 r. rozpocznie się subskrypcja nowego produktu inwestycyjnego Banku BPH – Polisy Inwestycyjnej Smak Zysku. wysokość zysku uzależniona jest od zachowania się indeksu bazowego S&P GSCI Livestock ER Index w czasie trwania okresu ubezpieczenia
– gwarancja zwrotu 100% zainwestowanych środków w dniu zakończenia inwestycji
– brak ograniczeń co do wysokości zysku maksymalnego
– końcowa wypłata z inwestycji zwolniona z podatku od zysków kapitałowych

Zarabianie na giełdowych wzrostach od dłuższego czasu staje się coraz trudniejsze. Od ponad roku większość światowych spółek odnotowuje spadki, co skutkuje dużą nieprzewidywalnością przyszłych inwestycji. Dzięki możliwości osiągania zysków w oparciu o rosnące ceny produktów pochodzenia zwierzęcego na świecie, Polisa Inwestycyjna Smak Zysku daje możliwość osiągania nieograniczonych dochodów przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa.

Stworzone we współpracy z Towarzystwem Ubezpieczeń na Życie EUROPA SA grupowe ubezpieczenie na życie i dożycie, jakim jest Polisa Inwestycyjna Smak Zysku, gwarantuje zwrot 100% zainwestowanego kapitału w dniu zakończenia inwestycji.

Okres inwestycji to 3 lata, a minimalna wpłata – 10 100 PLN.

Subskrypcja trwa od 24 lipca 2008 r. do 1 sierpnia 2008 r.

Zapisy na grupowe ubezpieczenie na życie i dożycie, potwierdzone certyfikatem ubezpieczeniowym, przyjmowane będą we wszystkich Oddziałach Banku BPH.


Tagi: