Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Nowe karty kredytowe Dominet Banku

poleć drukuj

Dominet Bank SA zmodyfikował swoją ofertę dla klientów indywidualnych wprowadzając nowe karty kredytowe: Visa Gold – dla klientów ceniących produkty wyższej jakości i Visa Glamour – dedykowaną przede wszystkim kobietom. Natomiast karta Visa Classic otrzymała nową wizualizację.Gwarantowany okres bezodsetkowy dla wszystkich trzech kart jest jednym z najdłuższych na rynku i może sięgać nawet 61 dni

Karty kredytowe Visa pozwalają na uzyskanie kredytu w wysokości nawet 50 tysięcy złotych i są dostępne również dla osób nie posiadających konta w Dominet Banku. Minimalny miesięczny dochód uprawniający do ubiegania się o kartę Visa Classic i Visa Glamour wynosi 650 zł netto, w przypadku karty Visa Gold – 750 zł netto. Oprocentowanie miesięczne kart Visa Classic i Visa Glamour dla transakcji gotówkowych wynosi 1,82%, a karty Visa Gold – 1,66%. Karta Visa Gold przeznaczona jest dla osób zainteresowanych limitem powyżej 1500 zł.

W ramach promocji klienci, którzy w ciągu maksymalnie 6 okresów rozliczeniowych od daty zawarcia umowy z bankiem dokonają transakcji dowolną kartą kredytową na co najmniej 2 400 zł, są zwolnieni z wszelkich opłat związanych z wydaniem i korzystaniem z karty. Bank nie pobiera również prowizji za transakcje bezgotówkowe w kraju i za granicą.


Tagi: