Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Max Pożyczka w PKO BP | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Max Pożyczka w PKO BP

poleć drukuj

PKO BP rozpoczyna promocję Max Pożyczki z Mini Ratą. Podpisując umowę pożyczki do 7 września 2008 roku, czyli do dnia, w którym odbędzie się festiwal PKO BP London Live, można otrzymać płytę z przebojami festiwalowych gwiazd.Twarzą kampanii Przebojowa Max Pożyczka jest Beata Kozidrak, która wystąpi również podczas festiwalu PKO BP London Live w Wembley Arena.
Oferowana przez PKO BP Max Pożyczka z Mini Ratą jest pożyczką gotówkową.
Max Pożyczke można uzyskac bez zaświadczeń i bez poręczycieli – jedynie na podstawie oświadczenia o dochodach i dokumentu tożsamości, maksymalna wysokość pożyczki aż 20 000 złotych, do 10 000 zł można uzyskać bez zgody współmałżonka, długi okres kredytowania – aż do 96 miesięcy.

Biorąc teraz Max Pożyczkę w PKO BP można otrzymać płytę z przebojami największych polskich gwiazd, które wystąpią 7 września br. w Londynie na sponsorowanym przez PKO BP festiwalu PKO BP London Live. Promocja potrwa do rozpoczęcia Festiwalu lub do wyczerpania nagród w danym oddziale.
Wniosek o udzielenie pożyczki można złożyć w oddziale PKO BP, przez Internet lub telefon.


Tagi: