Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Sprowadzone samochody z USA w GETIN Leasing | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Sprowadzone samochody z USA w GETIN Leasing

poleć drukuj

GETIN Leasing finansuje i pomaga sprowadzić używane pojazdy z USA. Niski kurs dolara sprawił, że sprowadzenie pojazdów z USA jest opłacalne jak nigdy dotąd.
Na początku lipca w ofercie GETIN Lesing znalazł się nowy produkt – „Wewnątrzwspólnotowe Nabycie Towaru.” Dzięki niemu firma umożliwia Klientom finansowanie zakupu pojazdów od dostawców ze wszystkich państw Unii Europejskiej, w tym z Niemiec, oferta poszerzona została o leasing pojazdów ze Stanów Zjednoczonych.

Wszystkie sprowadzone za pośrednictwem GETIN Leasing pojazdy są sprawdzane pod względem technicznym poprzez wyceny zrzeszonych, europejskich rzeczoznawców DEKRA. Każdorazowo weryfikowane jest także pochodzenie oraz stan prawny pojazdów. Dodatkowo możliwe jest wkalkulowanie kosztów związanych ze sprowadzeniem samochodu do umowy leasingu, dzięki czemu Klienci w łatwy i szybki mogą stać się użytkownikami pojazdów kupionych poza Polską, wpłacając jedynie opłatę wstępną w wysokości już od 5%.


Tagi: