Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Większa dostępność mBanku

poleć drukuj

mBank coraz bardziej dostępny dla klineta, jużnie tylko przez internet, lecz także przez infolinie i swoje placówki.mBank dostępny jest nie tylko poprzez kanały zdalne, ale także w 93 miastach w Polsce. Sieć sprzedaży mBanku umożliwia w prosty i wygodny sposób korzystanie z oferty kredytowej. Dodatkowo Klienci mają tam dostęp do strony internetowej mBanku oraz mogą zadzwonić na mLinię.

W mBanku obecnie wyróżniamy trzy rodzaje punktów naziemnych:

– w 15 Centrach Finansowych w największych miastach Polski można zaciągnąć także kredyt hipoteczny. Dodatkowo w warszawskim centrum przy ul. Słomińskiego powstała specjalna strefa inwestycyjna, w której będą się odbywały spotkania z inwestorami, eventy, prezentacje oraz wideokonferencje dla Klientów mBanku. Na uwagę zasługuje innowacyjna aranżacja strefy – webkioski przymocowane są do sufitu i w zależności od potrzeb mogą być opuszczane lub podnoszone, tworząc otwartą przestrzeń. W przyszłości mBank uruchomi takie strefy również w innych centrach.
– w pasażach największych centrów handlowych znajdują się mKioski, w których można m.in. zaciągnąć KREDYT gotówkowy. Obecnie mBank posiada 64 mKioski, a do końca roku planowane jest uruchomienie kolejnych siedmiu.
– w miastach powyżej 50 tys. mieszkańców powstają także mKioski Partnerskie – posiadające taką samą funkcjonalność jak mKioski oraz gwarantujące dostęp do banku w miejscowościach innych niż centra handlowe dużych aglomeracji. Partnerzy mBanku uruchomili już 60 takich miejsc.


Tagi: