Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Kredyt gotówkowy i konsolidacyjny bez zaśwadczeń w DB Kredyt | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Kredyt gotówkowy i konsolidacyjny bez zaśwadczeń w DB Kredyt

poleć drukuj

Do końca października, by otrzymać kredyt gotówkowy lub konsolidacyjny w db kredyt wystarczy przynieść do placówki wystawiony przez pracodawcę formularz PIT-11. Bank nie wymaga żadnych dodatkowych zaświadczeń ani poręczycieli. W ramach nowej promocji „Zapraszamy po gotówkę bez zaświadczeń”, można uzyskać kredyt przynosząc do placówki wystawiony przez pracodawcę formularz PIT-11. Jest to uproszczenie procedury obliczania zdolności kredytowej oraz przyznawania kredytobiorcy środków pieniężnych. Bank nie wymaga żadnych innych dokumentów potwierdzających zatrudnienie czy wysokość zarobków. Na podstawie PIT-11 można uzyskać zarówno kredyt gotówkowy, jak i konsolidacyjny.

Z promocji mogą skorzystać osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę (na czas określony lub nieokreślony) czy kontrakt menedżerski. Dostarczony PIT-11 musi obejmować minimum 3 ostatnie miesiące 2007 roku. Kredyt jest udzielany na kwotę od 500 do 80 000 zł netto, nawet na okres 72 miesięcy. Jego oprocentowanie zaczyna się już od 9,96%.

Promocja trwa od 1 września do 31 października 2008 r.


Tagi: