Kredyty

Wypróbuj kartę kredytową w Snatander Consumer Bank

poleć drukuj

Santander Consumer Bank oferuje do wypróbowania kartę kredytową, w ramach promocji „Spróbuj zanim się zdecydujesz”. Promocja „Weź kartę na próbę” potrwa do 31 grudnia W ramach promocji „Spróbuj zanim się zdecydujesz” przez cztery miesiące klienci korzystają z karty kredytowej i jeśli w tym czasie nie przekonają się do jej zalet, mogą ją zwrócić bankowi bez ponoszenia kosztów związanych z jej wydaniem.

Według ostatnich opublikowanych danych w portfelach Polaków znajduje się blisko 9 milionów kart kredytowych. Duża część z tej liczby, to karty dodawane do innych produktów bankowych np. kont osobistych, kredytów ratalnych, gotówkowych lub też karty wydawane wspólnie z dużymi sieciami handlowymi. Średnie oprocentowanie kart kredytowych wydawanych przez polskie banki w ciągu ostatnich miesięcy wzrosło i obecnie waha się od 22 do nawet 29 proc. Santander oferuje kartę Silver z oprocentowaniem rzędu 17,50 proc.

Główne argumenty, jakich Santander chce użyć w przekonywaniu klientów, przy używaniu swoich produktów, to niskie oprocentowanie, długi okres bezodsetkowy, brak opłat za korzystanie z karty dla aktywnych użytkowników oraz stały dostęp do informacji o rachunku i transakcjach z poziomu strony internetowej – Santander24.pl.


Tagi: