Kredyty

Promocje dla Studentów w Pekao SA

poleć drukuj

Z jesiennych licznych promocji w Banku Pekao SA mogą skorzystać m.in. studenci i uczniowie, a także klienci płacący kartami Maestro. Studenci będą mogli założyć konto za darmo oraz wygrać cenne nagrody, w tym min. 4-tygodniowy kurs językowy za granicą. Klienci płacący kartami Maestro od 6 października do 8 grudnia staną natomiast przed szansą wygrania wycieczek do europejskich stolic i innych cennych nagród.„Skocz za granicę na kurs językowy z Eurokontem” to promocja przygotowana specjalnie dla młodych klientów. Obowiązuje od 25 września do 30 listopada. Student otwierający rachunek przez pierwszy rok nie musi płacić za jego prowadzenie i ma szansę na wygranie 4-tygodniowego kursu językowego za granicą. Sam wybiera, jakiego języka chce się uczyć. Bank opłaci mu nie tylko naukę. Pokryje również koszty przelotu, noclegów i wyżywienia. Studenci którym szczęście dopisze trochę mniej, mogą wygrać kurs językowy o takim samym standardzie na 2-tygodnie. Bank funduje 4 takie nagrody. Oprócz nagród głównych przygotowano nagrody pocieszenia – 500 bonów Empik o wartości 50 zł każdy.

Eurokonto Student to wyjątkowy produkt dla uczniów wyższych uczelni. W cenie pakietu znajduje się oprócz rachunku darmowa karta debetowa Maestro, nowoczesna bankowość elektroniczna Pekao24, a także Pakiet Pomocny – czyli bogaty zestaw usług assistance. Do tego należy doliczyć 3 347 bezprowizyjnych bankomatów w całej Polsce. Pilni studenci mogą cieszyć się darmowym Eurokontem nawet przez całe studia. Wystarczy, aby średnia ocen po każdym kolejnym roku akademickim była równa lub wyższa niż 4,0, a w kolejnym roku młody klient nadal nie będzie płacił za prowadzenie rachunku w Banku Pekao SA.

Kolejną promocją przygotowaną na jesień przez Bank Pekao SA jest akcja „Płać kartą Maestro i odkryj stolice Europy”. Wystarczy, że klient będzie od 6 października do 8 grudnia wykonywał swoją kartą transakcje bezgotówkowe o wartości powyżej 20 zł, a zyska szansę wygrania wycieczki do jednej z europejskich stolic. Konkurs podzielony jest na 9 etapów, a kryterium jest liczba dokonanych transakcji. Osoba, która wykona najwięcej transakcji wygrywa wycieczkę. Najbardziej aktywni klienci na zakończenie każdego etapu wygrywają nagrody – przewodniki Pascala po stolicach Europy.

Karta Maestro to darmowa karta debetowa dołączana do każdego pakietu Eurokonto. Pozwala płacić za zakupy i usługi w punktach oznaczonych Maestro i wypłacać pieniądze z bankomatu. Posiadacze tej karty mogą wypłacać bezprowizyjne gotówkę z ponad 3000 bankomatów Pekao i Euronet w Polsce i 17 000 bankomatów grupy UniCredit w 16 krajach Europy.


Tagi: