Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Meritum Bank zamiast Bank Współpracy Europejskiej | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Meritum Bank zamiast Bank Współpracy Europejskiej

poleć drukuj

Meritum Bank to nowa nazwa zmieniającego profil i skalę działania Banku Współpracy Europejskiej. Meritum Bank będzie kierował swoją ofertę do klientów indywidualnych oraz mikro i małych firm.

Nowy profil działalności wiąże się ze zmianą nazwy oraz wizerunku. Nazwa Meritum Bank jest czytelna na całym obszarze oddziaływania kultury łacińskiej. Odnosi się do „istoty treści” i „zasadniczego przedmiotu sprawy”. Została wybrana spośród kilku propozycji. W badaniach przeprowadzonych na zlecenie Banku przez Millward Brown SMG/KRC otrzymała najlepsze rekomendacje potencjalnych klientów. Nowa nazwa jest odpowiedzią na oczekiwania klientów, do których bank skieruje swoją ofertę. Podstawą jego funkcjonowania ma być proste i skuteczne zaspokajanie potrzeb finansowych klientów przy jednoczesnym kreatywnym oraz elastycznym podejściu do wybranych kwestii wymagających rozwiązań niestandardowych.

Meritum Bank chce dawać swoim klientom takie możliwości, dzięki którym będą mogli swobodnie realizować własne cele kierując firmą czy planując życie osobiste. Polacy są coraz bardziej wymagający, dlatego tak ważna staje się jakość obsługi, którą są w stanie docenić i za którą są w stanie płacić w rozsądnych granicach.


Tagi: