Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Szybki kredyt gotówkowy w Banku Pocztowym | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Szybki kredyt gotówkowy w Banku Pocztowym

poleć drukuj

W połowie października tego roku Bank Pocztowy wprowadza do sprzedaży Szybki Kredyt Gotówkowy. Proces udzielania tego kredytu będzie zautomatyzowany, a jego obsługa będzie odbywała się w specjalnym systemie.Osoby, które zdecydują się na Szybki Kredyt Gotówkowy mogą zaciągnąć go na kwotę od 500 zł do 5 tys. zł. Okres kredytowania może trwać od 6 do 36 miesięcy.

Aby uzyskać kredyt, Klient nie musi wypełniać papierowych wniosków, a jedynie podpisać się na wydrukowanej z systemu deklaracji. Dzięki temu czas oczekiwania na decyzję kredytową zostanie maksymalnie skrócony.


Tagi: