Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Jeszcze przez miesiąc trwa promocja pożyczki w Citi Handlowy | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Jeszcze przez miesiąc trwa promocja pożyczki w Citi Handlowy

poleć drukuj

Promocja pożyczki w Citi Handlowy trwa do 31 października, jest możliwa w momencie konsolidacji zobowiązań.

Do 31 października klienci, którzy skonsolidują w Citi Handlowy co najmniej jedno zadłużenie z innego banku, zapłacą tylko 1% opłaty przygotowawczej od udzielonej im pożyczki. Dodatkowo, w zależności od wysokości kwoty skonsolidowanych zobowiązań, klienci będą mogli otrzymać nawet o 1% niższe oprocentowanie pożyczki.
Citi Handlowy ruszył z promocją pożyczki konsolidacyjnej, czyli specjalnego kredytu przeznaczonego na spłatę wcześniejszych zobowiązań. Produkt Citi Handlowy to propozycja dla tych, którzy chcą zmniejszyć swoje miesięczne obciążenia wynikające z zaciągniętych kredytów gotówkowych, kredytów samochodowych, pożyczek czy posiadanych kart kredytowych. Konsolidacja zobowiązań, jaką oferuje Citi Handlowy, pozwala na pozbycie się wysokich rat. Klient uzyskuje jedną ratę i to znacznie niższą niż suma wcześniejszych zobowiązań. Tym samym, zyskuje dodatkowe pieniądze na bieżące wydatki. Oprócz redukcji miesięcznych obciążeń, klient poprawia swoją kondycję finansową i zyskuje dodatkowe pieniądze, które może przeznaczyć na dowolny cel.

W okresie od 1 do 31 października pożyczka konsolidacyjna w Citi Handlowy przyznawana jest na promocyjnych warunkach. Każdy klient, który skonsoliduje co najmniej jedno zadłużenie z innego banku, zapłaci tylko 1 % opłaty przygotowawczej od udzielonej pożyczki. Dodatkowo, w zależności od wysokości kwoty konsolidowanych kredytów, klienci będą mogli otrzymać nawet o 1% niższe oprocentowanie pożyczki.

Specjalna oferta „Im więcej konsolidujesz, tym więcej zyskujesz” dostępna jest we wszystkich oddziałach banku, w Internecie i przez telefon.


Tagi: