Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Atrakcje w Centrum Finansowym Multibanku | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Atrakcje w Centrum Finansowym Multibanku

poleć drukuj

Centrum Finansowe Multibaku daje możliwość swoim klientom na poczytanie biznesowej książki i napicie się kawy, jest to efekt współpracy Multibanku z Grupą Wydawniczą Helion S.A, bank rozpoczął kolejny projekt z serii partnerskich promocji MultiBanku i wybranych marek prestiżowych.W trzydziestu wybranych Centrach Usług Finansowych rozmieszczono biblioteczki z książkami o tematyce finansowej. W trakcie pobytu w oddziale Klienci MultiBanku mogą korzystać ze wszystkich oferowanych pozycji. Grupa Wydawnicza Helion S.A udostępniła markę Onepress – książki dedykowane biznesowi. W biblioteczkach znajdziemy m.in. pozycje z zakresu „giełda i inwestycje” oraz biblioteka menedżera (rozwijające kompetencje osobiste) – łącznie ponad 30 tytułów.

Do 8 grudnia 2008 r. osoby, które zdecydują się na zakup dowolnej książki z portfolio Grupy Wydawniczej Helion S.A. za pośrednictwem strony Onepress i skorzystają z szybkiej płatność MultiTransferem otrzymają 10% rabatu. Dodatkowo, zarówno nowi jak i obecni Klienci MultiBanku, po przedstawieniu faktury za zakup książki, będą mogli skorzystać z kredytu gotówkowego z ubezpieczeniem Pakiet MultiBezpieczny lub kredytu na studia podyplomowe na preferencyjnych warunkach. Bank obniży prowizję.

Informacje dodatkowe:

1. Kredyt gotówkowy z ubezpieczeniem Pakiet MultiBezpieczny dla czytelników Grupy Wydawniczej Helion S.A.

Oprocentowanie: 11,99% (11,49% dla Członków Klubu Aquarius)
Prowizja: 3% (2% dla Członków Klubu aquarius)
– niezależnie od kwoty kredytu i okresu kredytowania.

2. Kredyt na studia podyplomowe dla czytelników Grupy Wydawniczej Helion S.A.

Oprocentowanie kredytu w PLN: 10,84%
Oprocentowanie kredytu w CHF: 7,68%
Prowizja: 0%

Lista placówek, w których można zapoznać się z ofertą serii wydawniczej Onepress i szczegółowe informacje o promocji znajdują się na stronie internetowej MultiBanku, pod linkiem:

http://www.multibank.pl/dla_firmy/MultiTransfer/promocje


Tagi: