Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Akredytywa własna w Citi Handlowy | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Akredytywa własna w Citi Handlowy

poleć drukuj

W miesiącu październiku Citi Handlowy wprowadził w do swojej oferty Dyskonto Należności z tytułu Akredytywy Własnej – w ramach akredytywy dokumentowej własnej.Dyskonto Należności z tytułu Akredytywy Własnej umożliwia beneficjentowi otrzymanie zapłaty za towary i usługi na zasadzie „at sight” (po okazaniu zgodnych dokumentów) pomimo, że akredytywa przewiduje odroczony termin płatności. Zleceniodawca otwarcia akredytywy będzie regulować wypłacone przez Citi Handlowy środki w odroczonym terminie płatności określonym w akredytywie.

Natomiast Citi Handlowy będzie dyskontował Akredytywy Własne służące rozliczeniu transakcji zagranicznych (gdy akredytywa będzie awizowana przez podmiot należący do grupy kapitałowej Citi) lub transakcji krajowych (gdy akredytywa będzie awizowana przez inny bank krajowy). Bank będzie dyskontował także akredytywy przewidujące odroczone terminy płatności po otrzymaniu dokumentów wymaganych i zgodnych z warunkami Akredytywy i bez prawa regresu w stosunku do beneficjenta.


Tagi: