Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Wyższe oprocenowanie lokat w DnB NORD | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Wyższe oprocenowanie lokat w DnB NORD

poleć drukuj

Bank DnB NORD podwyższa oprocentowanie lokat, wprowadza też do oferty produkty depozytowe dla klientów indywidualnych.

DnB NORD wprowadza do oferty nowe lokaty.

Pierwsza z nich – to trzymiesięczna lokata o stałym oprocentowaniu, które wynosi 8% w skali roku. Minimalna kwota lokaty to 2 tys. zł.

Druga z nich – to trzymiesięczna lokata promocyjna, z której skorzystać mogą wyłącznie klienci banku zaciągający w DnB NORD kredyt hipoteczny. Jej oprocentowanie jest stałe i wynosi aż 10% w skali roku. Minimalna kwota tej lokaty to również 2 tys. zł.

Lokatę 10% założyć też mogą klienci, którzy składają zapis na obligacje NORDeko – strukturyzowany produkt z gwarancją kapitału, oparty na rynku energii odnawialnej. Zapisy na NORDeko trwają do 24 listopada br. W tym przypadku klient może wpłacić na lokatę promocyjną aż dwukrotność kwoty wpłaconej na obligacje.

Wszystkie nowe lokaty założyć można w każdym oddziale banku.

Bank DnB NORD podnosi ponadto oprocentowanie internetowej, trzymiesięcznej lokaty iNORD. Jest ono stałe i wynosi od dzisiaj 8,1% w skali roku. Minimalna kwota lokaty iNORD to 1 tys. zł. Lokatę założyć można wyłącznie za pośrednictwem systemu bankowości internetowej Banku DnB NORD.


Tagi: