Kredyty

Konto hybrydowe – nowy rodzaj konta w Toyota Bank

poleć drukuj

5 listopada Toyota Bank wprowadza na polski rynek nowy rodzaj konta bankowego. Konto hybrydowe to jeden rachunek, łączący w sobie funkcje konta rozliczeniowego i oszczędnościowego o wysokim oprocentowaniu: 6,75%.Konto hybrydowe w Toyota Bank to pierwsza tego typu oferta na polskim rynku. To połączenie funkcji konta osobistego z kontem oszczędnościowym, dzięki któremu klient otrzymuje rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (ROR) z oprocentowaniem: 6,75%.

Otwarcie konta hybrydowego jest bezpłatne, a za jego prowadzenie pobierana jest opłata w wysokości 10 zł miesięcznie. Wpłat na konto, jak i wypłat z niego, można dokonywać w formie bezgotówkowej. Obok oprocentowania połączonego z miesięczną kapitalizacją odsetek i możliwości dokonywania przelewów wewnętrznych i zewnętrznych, za które pobierana jest opłata 0,50 zł, konto oferuje również możliwość wypłacania pieniędzy ze wszystkich bankomatów na terenie całego kraju, w tym trzech bezpłatnych wypłat w miesiącu.

Uzupełnieniem funkcjonalności konta hybrydowego jest również dostęp do środków poprzez kartę płatniczą, Internet, telefon czy sms oraz system bankowości elektronicznej zapewniający dostęp do konta przez 24 godziny na dobę.
Dodatkową korzyścią oferowaną przez Toyota Bank posiadaczom konta hybrydowego jest szeroka gama usług powiązanych z kontem, takich jak: możliwość otwarcia lokaty czy uzyskanie limitu kredytowego. Posiadacze konta mogą również otrzymać do niego bezpieczną kartę debetową Toyota Super Red III lub Toyota Ruby Passion. Każdy klient może uzyskać dowolną liczbę kart dodatkowych, np. dla pełnomocnika lub współwłaściciela konta.

Konto hybrydowe przeznaczone jest dla klientów indywidualnych posiadających wysokie dochody. By założyć konto wystarczy jedynie wypełnić w połączeniu szyfrowanym wniosek znajdujący się na stronie internetowej banku (www.toyotabank.pl) i podpisać dostarczoną przez kuriera umowę o prowadzenie rachunku. Wniosek można również pobrać ze strony internetowej i przesłać do banku pocztą.


Tagi: