Kredyty

Rabat na zakupy z kartą mBank Visa Rossmann

poleć drukuj

Świąteczny rabat na zakupy w drogeriach Rossmann, dla wszystkich klientów, płacących kartą mBank Visa Rossmann.Do 24 grudnia klienci, którzy będą płacić za zakupy powyżej 100 PLN w drogeriach Rossmann kartą kredytową mBank Visa Rossmann, otrzymają 10 % rabatu. Zniżka jest naliczana od kwoty podanej na paragonie i łączy się z trwającymi promocjami. Jeżeli klient dokona zakupów na kwotę niższą niż 100 PLN, zostanie mu udzielony standardowy rabat w wysokości 5%. Zniżka udzielana jest przy kasie – specjalny kod kreskowy umieszczony na rewersie karty umożliwia otrzymanie upustu.

Wypukła karta mBank Visa Rossmann jest wyposażona w mikroprocesor i pasek magnetyczny – dzięki temu zapewnia klientom wygodę i maksimum bezpieczeństwa. Karta wydawana jest na trzy lata. mBank nie pobiera opłaty za jej wydanie. Opłata roczna za użytkowanie wynosi 30 PLN, pierwszy raz jest ona pobierana po 12 miesiącach. Limit na karcie wynosi od 1 200 do 20 000 PLN.

Pozostałe cechy karty mBank Visa Rossmann:

– nieoprocentowany kredyt do 54 dni (grace period),
– oprocentowanie 19 % po zakończeniu okresu bezodsetkowego (po grace period),
– łatwy i szybki dostęp do dodatkowych pieniędzy,
– możliwość dokonywania płatności w punktach oznaczonych logo VISA – na całym świecie,
– zakupy w Internecie,
– pełna kontrola nad wydatkami poprzez bezpłatne eKONTO i darmowe wyciągi elektroniczne.

Wniosek o kartę można składać:

– w drogeriach Rossmann: w wersji elektronicznej w nowoczesnych webkioskach lub wypełniając papierowy dokument,
– w Centrach Finansowych i mKioskach mBanku,
– u Operatorów mLinii 0 801 300 800,
– oraz na stronach internetowych: www.mbank.pl, www.rossnet.pl, www.rossmann.com.pl.
/>
Po wypełnieniu wniosku przedstawiciel mBanku kontaktuje się z klientem telefonicznie i informuje o dalszych krokach. Kartę aktywuje się w serwisie transakcyjnym mBanku lub za pośrednictwem mLinii. Podczas dokonywania aktywacji karty klient może zdefiniować także unikalny kod PIN do karty.


Tagi: