Kredyty

5% tańsze zakupy z MasterCard Millennium

poleć drukuj

Z kartą Piotr i Paweł Millennium MasterCard zakupy o 5% tańsze.

Aby zaoszczędzić na świątecznych zakupach, można wybrać się na nie, do jednego ze sklepów ogólnopolskiej sieci supermarketów Piotr i Paweł i zapłacić nową kartą kredytową, zaproponowaną przez Bank Millennium – Piotr i Paweł Millennium MasterCard.

Płacąc nową kartą w sklepach „Piotr i Paweł”, Klienci otrzymają 5 % zniżki za zakupy, których wartość przekroczy 50 zł. Rabat obejmuje także zakupy przez Internet (www.e-piotripawel.pl) – w przypadku płatności kartą Piotr i Paweł Millennium MasterCard w formie on-line.

Karta kredytowa Piotr i Paweł Millennium MasterCard zapewnia ponadto szereg dodatkowych korzyści – m.in.:

– rabaty w blisko 2000 punktów handlowo-usługowych w Polsce, pełnych pomysłów na gwiazdkowy prezent dla najbliższych m.in : Yves Rocher, Karen Notebooks, Monnari, Lorens & Wiktor, RTV MIX AGD, toys4boys.pl, Venezia, Lanoro, czy MegaMedia.
– możliwość przeniesienia kredytu z innego banku na bardzo korzystnych warunkach oraz opłacania rachunków domowych, czy też rozłożenia płatności za zakupy na raty.

Aby uzyskać kartę kredytową Piotr i Paweł Millennium MasterCard, wystarczy wypełnić formularz kontaktowy dostępny w dowolnym sklepie Piotr i Paweł i wrzucić go do specjalnie oznaczonej urny (przedstawiciel Banku skontaktuje się z wnioskodawcą). Wniosek można też złożyć telefonicznie, dzwoniąc do TeleMiIllennium 0 801 331 331, na stronie internetowej www.piotripawel.pl i www.bankmillennium.pl lub w jednym z 465 oddziałów Banku Millennium w całej Polsce. Opłata roczna za wydanie i użytkowanie karty wynosi 70 zł, w kolejnych latach opłata może być zniesiona, jeśli wartość transakcji przekroczy 12000 zł (1000 zł miesięcznie) lub zmniejszona o 50% w przypadku rocznych wydatków kartą na poziomie 8000 zł. Oprocentowanie transakcji bezgotówkowych wynosi 21,9%. Okres bezodsetkowy 56 dni.


Tagi: