Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Promocja kredytów hipotecznych w MultiBanku | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Promocja kredytów hipotecznych w MultiBanku

poleć drukuj

MultiBank w ramach promocji oferuje kredyty hipoteczne we frankach szwajcarskich do 100% LTV.

Warunkiem skorzystania z promocji przez aktualnych klientów, jest posiadanie stałych wpływów na rachunek z tytułu wynagrodzenia, aktywnego jednego z produktów (kredyt odnawialny, karta kredytowa, kredyt gotówkowy) oraz ubezpieczenia na życie do kredytu hipotecznego. W przypadku nowych klientów, bank przewiduje zbieranie deklaracji o zasilaniu rachunku wynagrodzeniem za pracę, chęci skorzystania z jednego z wyżej wymienionych kredytów konsumpcyjnych oraz ubezpieczenia na życie.

W ofercie MultiBanku znajdują się również kredyty hipoteczne do 100% LTV w PLN, EUR, USD oraz GBP. Maksymalny okres kredytowania wynosi 45 lat.


Tagi: