Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
jednodniowe i dwudniowe lokaty w BGŻ | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

jednodniowe i dwudniowe lokaty w BGŻ

poleć drukuj

Bank BGŻ dodał do swojej oferty jedno- i dwudniowe Lokaty eBGŻ. Ich oprocentowanie, niezależnie od zdeponowanej kwoty wynosi 5 proc. w skali roku (w przypadku terminów od 1 – 7 dni).

W przypadku, gdy kwota odsetek od lokaty wyniesie nie więcej niż 2,49 zł, podatek od odsetek nie zostanie pobrany. Oprocentowanie depozytu w wysokości 5 proc., od którego nie zostanie pobrany podatek, odpowiada oprocentowaniu 6,2 proc. na lokacie z podatkiem.

Lokaty eBGŻ mogą być otwierane na dowolny okres w przedziale od 1 do 29 dni. Krótkoterminowe Lokaty eBGŻ można założyć wyłącznie przez Internet, po zalogowaniu się do systemu bankowości elektronicznej Banku BGŻ. Minimalna kwota wymagana do otwarcia lokaty to 500 zł. Więcej o ofercie depozytowej Banku na www.bgz.pl w zakładce Dla Ciebie.


Tagi: