Kredyty

Ubezpieczenie dla narciarzy

poleć drukuj

Klienci sklepu sportowego Ski Team mogą ubezpieczyć sprzęt narciarski od kradzieży z włamaniem, OC na stoku oraz NNW (złamanie), korzystając z oferty Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń Ogólnych SA.

Każdy, kto dokona zakupu w jednym ze sklepów Ski Team, może wykupić on-line jeden z trzech pakietów ubezpieczeniowych na stronie www.skiteam.pl/aviva. Ochrona działa na całym świecie, z wyłączeniem USA i Kanady, przez 5 miesięcy od zakupu ubezpieczenia.

Wariant I kosztuje 27 zł – obejmuje ubezpieczenie sprzętu narciarskiego od kradzieży z włamaniem na sumę 4 tys. zł i ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) na stoku na sumę 20 tys. zł. Wariant II, który kosztuje 31 zł, obejmuje ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (złamanie) na sumę 20 tys. zł i ubezpieczenie OC na stoku na sumę 20 tys. zł. Wariant III, który obejmuje wszystkie trzy ubezpieczenia z poprzednich wariantów, kosztuje 56 zł.

Inną propozycją Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń Ogólnych SA jest roczne ubezpieczenie podróżne Partner w podróży, przeznaczone dla osób często wyjeżdżających za granicą prywatnie i służbowo. Obejmuje ono przede wszystkim koszty leczenia za granicą, a także usługi assistance, ubezpieczenie bagażu, odpowiedzialności cywilnej i – opcjonalnie – następstw nieszczęśliwych wypadków

W zależności od długości konkretnych pobytów za granicą (do wyboru: 90 dni, 180 dni lub cały rok) firma proponuje trzy ceny tego ubezpieczenia. Aviva proponuje również ubezpieczenia rodzinne ze zniżką 20 proc. za każdą pełnoletnią osobę i 50 proc. za niepełnoletnie dziecko. Oferuje polisy w czterech wariantach: dwa na Europę i basen Morza Śródziemnego, oraz dwa na cały świat. W zakresie assistance oferuje aż 23 usługi, m.in. transport ubezpieczonego do Polski, organizacja i pokrycie kosztów powrotu osób bliskich, organizacja i pokrycie kosztów wizyty osoby bliskiej, zastępstwo kierowcy, odzyskanie i ponowne wysłanie skierowanie bagażu, pomoc w razie opóźnienia lotu. Za dodatkową opłatą można ubezpieczyć rekreacyjne uprawianie narciarstwa i snowboardu, a także – rekreacyjne nurkowanie.

Źródło: Aviva


Tagi: , , , , ,