Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Kredyt mieszkaniowy w Multibanku | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Kredyt mieszkaniowy w Multibanku

poleć drukuj

Kredyt mieszkaniowy z dopłatami , w ramach programu rządowego „Rodzina na swoim” w Multibanku. Od 7 stycznia 2010 r. MultiBank przyjmuje wnioski o kredyt hipoteczny z dopłatami.

Z dogodnych warunków zakupu mieszkania mogą skorzystać klienci wnioskujący o kredyt hipoteczny w PLN, który daje możliwość kredytowania zakupu nieruchomości nawet do 100% LTV i rozłożenia spłaty na okres do 45 lat (w ratach równych lub malejących). Przez pierwsze 8 lat rata kredytowa jest pomniejszana o świadczenia z Funduszu Dopłat BGK.

– W tym okresie Klient płaci całą ratę kapitałową oraz część raty odsetkowej, którą współfinansuje BGK. Maksymalna kwota dopłat to równowartość połowy odsetek jaka przypadałaby na kredyt, którego przedmiotem jest lokal mieszkalny o powierzchni 50 m2 lub dom jednorodzinny o powierzchni 70 m2. Powierzchnia lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego, którego zakup finansowany jest kredytem z dopłatami nie powinna przekroczyć odpowiednio 75 m2 i 140 m2

O kredyt mogą ubiegać się małżonkowie, bez względu na ustrój majątkowy obowiązujący w związku i osoby samotnie wychowujące przynajmniej jedno:

– małoletnie dziecko,
– dziecko, na które pobierają zasiłek pielęgnacyjny lub dziecko, które się uczy i nie ukończyło 25 lat.

Źródło: MultiBank


Tagi: , , , , , ,