Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Nowe, niższe ceny kredytów w Banku Ochrony Środowiska | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Nowe, niższe ceny kredytów w Banku Ochrony Środowiska

poleć drukuj

BOŚ zmniejszył marże pobierane od kredytów i pożyczek hipotecznych w euro. Wprowadził też ułatwienia w zaciąganiu kredytów gotówkowych dla przedstawicieli wolnych zawodów.

Marże kredytów hipotecznych w euro w BOŚ Banku spadły od 0,50 p.p. do 0,80 p.p. Przy pożyczkach hipotecznych marże zmniejszyły się o 1,50 p.p. To kolejny spadek cen kredytów w Banku Ochrony Środowiska.

Obniżka marż kredytów hipotecznych dla klientów zaciągających zobowiązanie o równowartości 400 tys. zł na 20 lat oznacza spadek wysokości miesięcznych rat o ok. 45 euro, czyli o ponad 180 zł. W skali roku jest to blisko 2200 zł

BOŚ przygotował też specjalną ofertę pożyczek gotówkowych dla przedstawicieli wolnych zawodów, m.in. lekarzy prowadzących prywatną praktykę (w tym stomatologów i weterynarzy), prawników, biegłych rewidentów, osób na kontraktach menedżerskich.

Bank zdecydował się obniżyć marżę nawet o 4 p.p. Maksymalna kwota pożyczki może wynieść nawet 500 tys. zł.

Źródło: BOŚ


Tagi: