Kredyty

Kredyt w Euro w BZW BK

poleć drukuj

Od poniedziałku,tj. 25 stycznia BZ WBK ponownie wprowadzi do standardowej oferty dla klientów indywidualnych kredyty i pożyczki hipoteczne w euro.

O kredyt lub pożyczkę w Euro będą mogły wnioskować osoby, których miesięczny dochód netto wynosi przynajmniej 2 tysiące złotych (gdy o kredyt wnioskuje jedna osoba). Ponadto, dla kredytów mieszkaniowych bank będzie wymagał standardowo 30% wkładu własnego (w przypadku kredytów w PLN jest to 20%). Kredyt będzie można zaciągnąć podobnie, jak kredyt w złotych, na 30 lat. Oprocentowanie kredytu będzie zmienne, a jego podstawą będzie 3-miesięczna stopa LIBOR powiększona o 3,5 punktu procentowego marzy banku w przypadku oferty standardowej i 3 p.p. w przypadku oferty dla VIP. Za udzielenie kredytu bank pobierze prowizję wysokości 2% wartości udzielonej kwoty kredytu. Minimalna wartość kredytu będzie wynosić 20 tys. zł. Maksymalna będzie uzależniona od zdolności kredytowej klienta.

W grudniu 2009 r. bank wprowadził do oferty kredyty złotowe o oprocentowaniu stałym, a we wrześniu kredyty w ramach rządowego programu „Rodzina na swoim”.

Źródło: BZW BK


Tagi: , , , , , , ,