Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Niższe marże kredytów w mBanku | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Niższe marże kredytów w mBanku

poleć drukuj

Idzie wiosna, a wraz z nią niższe marże kredytów hipotecznych w mBanku

Chętni będą mogli skorzystać z oferty kredytów hipotecznych. mBank obniżył stawki marż w złotych i w euro, w tym także dla kredytów do 110 proc. LTV.

Nowa oferta kredytów hipotecznych w mBanku nie jest oparta o siatkę marż tak, jak do tej pory, ale o stałe, niezmienne stawki – 2 proc. dla kredytów w złotych i 2,5 proc. dla euro. Wysokość stawek jest niezależna od LTV (stosunek kwoty kredytu do wartości nieruchomości) oraz kwoty kredytu. Dodatkowo, bank nie pobiera prowizji za udzielenie kredytu.

Promocyjne stawki marż obowiązują w połączeniu z nową ofertą ubezpieczeń (ubezpieczenie na życie oraz ubezpieczenie na wypdek choroby „Pewna Spłata”) i przeznaczone są dla aktywnych klientów.

Źródło: mBank


Tagi: , , , ,