Kredyty

Karta kredytowa w Inteligo

poleć drukuj

Na rynku pojawi się nowoczesna karta kredytowa w standardzie EMV , wprowadzona przez Inteligo. W ciągu pierwszych tygodni udostępni ją Testerom, korzystającym z serwisu BETA Inteligo.

Wybrani Klienci, posiadający konta indywidualne oraz dostęp do serwisu BETA Inteligo, będą mogli korzystać z karty kredytowej Inteligo. Przyznanie karty kredytowej Inteligo wydanej z MasterCardem da Klientom możliwość wygodnego dysponowania dodatkowymi środkami, nawet do 50 000 zł.

Warunkiem otrzymania karty kredytowej Inteligo przez Uczestników programu pilotażowego jest wypełnienie wniosku online i posiadanie zdolności kredytowej. Klienci Inteligo mogą dopasować kartę do swoich potrzeb, wybierając np. stały dzień spłaty. Mogą też w pełni kontrolować wydatki
i zarządzać kartą w serwisie transakcyjnym, m.in. zmieniać limity dziennych wypłat, sprawdzać historię transakcji. Dyskusja na temat karty kredytowej będzie prowadzona na www.mojeinteligo.pl.

Kluczowe cechy karty kredytowej Inteligo:

– wniosek online z natychmiastową wstępną decyzją kredytową,

– 0 zł za kartę w pierwszym roku jej użytkowanie, a w kolejnych latach premiowanie aktywnego użytkowanie karty obniżeniem opłaty,

– okres kredytowania do 48 miesięcy z możliwością przedłużenia,

– limit kredytowy do 50 000 zł,

– transakcje bezgotówkowe, w tym szybkie płatności zbliżeniowe dzięki technologii MasterCard PayPass; do 50 zł bez podawania PIN-u, wyższe kwoty po potwierdzeniu PIN-em,

– wypłaty gotówki, nieoprocentowane w okresie bez odsetkowym ze wszystkich bankomatów,

– przelewy z karty na inne rachunki Klienta w Inteligo,

– okres bez odsetkowy do 55 dni;

– wybór dnia spłaty.

Karta kredytowa to, po pożyczce gotówkowej Inteligo oraz Dobolokacie z dziennym naliczaniem odsetek, kolejna nowość Inteligo w 2010 roku. Po zakończeniu testów i zebraniu uwag Uczestników pilotażu karta zostanie udostępniona wszystkim Klientom korzystającym z konta prywatnego Inteligo. Będzie ona uzupełnieniem dotychczasowej oferty kredytowej Inteligo: kredytu odnawialnego, pożyczki gotówkowej oraz limitu debetowego, który można uzyskać w 90 sekund (również przez komórkę).

Serwis BETA Inteligo, umożliwiający korzystanie z karty kredytowej, jest bliźniaczym serwisem transakcyjnym w Inteligo. Jest on udostępniany wybranym Klientom, pozwala realizować wszystkie operacje, dając dodatkowo dostęp do wdrażanych nowości.

Źródło: Inteligo


Tagi: , , ,