Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Bezpłatne bankomaty dla klientów Inteligo | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Bezpłatne bankomaty dla klientów Inteligo

poleć drukuj

Inteligo zwiększa liczbę bezpłatnych bankomatów dostępnych dla swoich klientów. Do tej pory bez prowizji mogli oni korzystać z ponad 2400 maszyn należących do PKO Banku Polskiego oraz spółki eService. Liczba ta wzrasta od 1 września br. do 3400, rozszerzając się o ponad 1000 bankomatów sieci BZ WBK.

Zwolnienie z opłat za pobranie gotówki z bankomatów BZ WBK dotyczy wszystkich Klientów korzystających z kart debetowych powiązanych z rachunkami prywatnymi Inteligo oraz Właścicieli rachunków firmowych, którzy zdecydowali się na skorzystanie z nowej oferty cenowej, wprowadzonej przez Inteligo 11 maja br. Darmowe wypłaty z bankomatów dla przedsiębiorców czynią ofertę Inteligo jedną z najbardziej konkurencyjnych propozycji w codziennym zarządzaniu finansami firmy. Przejście na nową Tabelę Opłat i Prowizji jest możliwe po złożeniu stosownego oświadczenia, dostępnego w serwisie transakcyjnym Inteligo, po zalogowaniu i kliknięciu w banner umieszczony pod lewym menu.

Źródło: Inteligo


Tagi: , ,