Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Ubezpieczenie - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

UbezpieczenieUBEZPIECZENIE

 

 

 

…………………, dnia …………….

Adresat: ……………………………………

 

 

Szanowni Państwo,

 

Zanim przedłużycie Państwo swoje ubezpieczenie, proszę przeczytajcie, co Agencja Ubezpieczeniowa ………………………………………… (nazwa) ma Państwu do zaoferowania.

Oferujemy pełen zakres ubezpieczenia medycznego zawierający:

ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie z powodu nieszczęśliwych wypadków, ubezpieczenie na wypadek śmierci, kwota składki ……………….. zł od osoby.

W przypadku ubezpieczenia całej rodziny otrzymujecie Państwo ……………………% zniżki.

Koszt miesięczny ubezpieczenia firmy zatrudniającej od 5 do 20 pracowników wynosi ………… zł  od osoby i ………………… zł od rodziny.

Oferujemy dodatkowe premie dla firm zatrudniających ponad 20 osób.

Cieszymy się, że za tak niskie kwoty możemy zaoferować tak szeroki wachlarz usług. Jesteśmy dumni z szerokiego zaufania społecznego, które zaskarbiliśmy sobie sprawnym i szybkim rozwiązywaniem spraw bez niepotrzebnego gromadzenia zbędnych papierów.

Dziękuję za poświęcony mi czas. Bardziej obszerne informacje dotyczące działalności naszej Agencji ……………… można otrzymać dzwoniąc pod nr telefonu ……………………… .

 

 

          Z poważaniem,

 

…………………………………..

(podpis)