Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Sprzedaż z dostawą do domu, poczta ekspresowa - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Sprzedaż z dostawą do domu, poczta ekspresowaSPRZEDAŻ Z DOSTAW¡ DO DOMU, POCZTA EKSPRESOWA

 

 

 

 

 

…………………, dnia …………….

Adresat: ………………………………….

 

 

Szanowni Państwo,

 

w sprawach reklamy częstokroć zdarzają się nam pomyłki. Dotychczas jej najbardziej skuteczną formą okazała się reklama wysyłana przez pocztę i trafiająca bezpośrednio do domu klienta. Wydaje się nam, że Państwa produkty są jakby stworzone do tego typu techniki reklamowej i proponujemy Państwu spotkanie, na którym moglibyśmy zaprezentować nasze usługi.

Nasze przedsiębiorstwo już od kilku lat specjalizuje się w tej dziedzinie i możemy się pochwalić konkretnymi, bardzo dobrymi rezultatami sprzedaży. Naszym klientom oferujemy całą paletę usług doradztwa, projektowania, planowania, drukowania i etykietowania, a także pocztę docierającą bezpośrednio do domu klienta.

Cieszylibyśmy się możliwością zaprezentowania Państwu naszych usług. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt pod numerem telefonu ………………………………… . Z pewnością nie będziecie Państwo tego żałować.

 

Z poważaniem,

 

……………………………………………

(podpis)