Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Sprzedaż katalogowa - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Sprzedaż katalogowa


SPRZEDAŻ KATALOGOWA

 

 

 

 

…………………, dnia …………….

Adresat: ………………………………….

 

 

Szanowni Państwo,

 

Firma ……………………………………………………………………. funkcjonuje na naszym rynku od roku ……………………………… i może się pochwalić jednym z najlepszych katalogów wysyłkowych.

Cieszymy się zaufaniem naszych klientów i staramy się co roku uzupełniać naszą ofertę nowymi asortymentami towarów, oczywiście dbając o ich najwyższą jakość.

Jesteśmy dumni z naszej firmy, ponieważ dotrzymujemy obietnic danych naszym klientom. Zamówiony towar dostarczamy w terminie, ponadto w przypadku niezadowolenia klienta przyjmujemy zwroty w ciągu 30 dni. Informujemy także o ewentualnych opóźnieniach w dostawie.

Dziękujemy naszym klientom za okazane zaufanie i pozostajemy w przekonaniu, że oferując najwyższej jakości usługi możemy się spodziewać wysokiej oceny ze strony klientów.

Dziękujemy za zamówienia i za danie nam możliwości ich realizacji.

Nasz najnowszy katalog na wiosnę-lato jest już w druku i mamy nadzieję, że nasza najnowsza oferta również spotka się z Państwa zainteresowaniem.

 

Z poważaniem

 

……………………………………………

(podpis)