Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Obrót nieruchomościami - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Obrót nieruchomościamiOBRÓT NIERUCHOMOŚCIAMI

 

 

 

…………………, dnia …………….

Adresat: …………………………………..

 

 

Szanowni Państwo,

 

Nasza firma rozpoczęła działalność w roku 1989 i od początku poświęciliśmy się zagadnieniom obrotu nieruchomościami. Śledziliśmy gwałtownie rosnące ceny nieruchomości w latach ………………….. i zadawaliśmy sobie pytanie, czy nasza decyzja jest trafna.

Okazało się, że mieliśmy rację. Dzisiaj nasza firma może się poszczycić mianem jednej z najlepszych w kraju w tej dziedzinie.

Wyspecjalizowaliśmy się w obrocie własnościowym, wypracowaliśmy bogate doświadczenia i zyskaliśmy klientów na terenie całego kraju. Mamy nadzieję, że lektura naszej broszury zawierająca niektóre z naszych najnowszych osiągnięć okaże się interesująca.

Chcielibyśmy Państwu zaoferować nasze bogate doświadczenia w kupnie, sprzedaży, leasingu, najmie, dzierżawie i wieczystym użytkowaniu nieruchomości. Wszelkich informacji udzielamy codziennie w siedzibie naszej firmy lub telefonicznie, pod nr …………………………. .

Dziękujemy za chwilę uwagi, którą zechcieliście Państwo nam poświęcić.

 

 

Z poważaniem,

    ………………………………….

    (podpis)