Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Odszkodowania Pabianice | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Odszkodowania Pabianice


 

Odszkodowania w Pabianicach.

 

Jesteś pasażerem, kierowcą, rowerzystą, który uległ wypadkowi?

 

To właśnie Leonis.pl jest dla Ciebie i obok Ciebie w Pabianicach.

ODSZKODOWANIE jest tym, o czym teraz myślisz?

Warto!

Na początku NIC nie płacisz. To my oferujemy Ci naszą pomoc, a nasze honorarium zostaje wówczas wypłacone w postaci prowizji, gdy otrzymasz już odszkodowanie.

Wiemy, że jest to dla Ciebie ważne i dlatego właśnie Leonis.pl współpracuje z Europejskim Centrum Odszkodowań (EuCO), abyś mógł czuć się zupełnie bezpiecznie w naszych rękach.

Kompleksowo zajmujemy się sprawami związanymi z nieszczęśliwymi wypadkami

– poprzez wypadki samochodowe, przykre zdarzenie losowe (np. potknąłeś się na chodniku), wypadki w miejscu pracy (np. upadek ze schodów w firmie) i wiele innych, których nie sposób wymienić.

Pamiętaj, że porada i kontakt z nami nic nie kosztują. Pytaj, jeżeli tylko masz ochotę!

Możemy dla Ciebie wywalczyć zadośćuczynienie za Twoje cierpienie, bądź bliskiej Ci osoby, która zmarła na skutek wypadku.

Jeśli jesteś osobą zainteresowaną i chciałbyś uzyskać pomoc i poradę – zapraszamy!

Zapoznaj się ze szczegółami oferty: odszkodowania