Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Żądanie potwierdzenia zdolności kredytowania i referencji - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Żądanie potwierdzenia zdolności kredytowania i referencji


ŻĄDANIE POTWIERDZENIA ZDOLNOŚCI KREDYTOWANIA
I REFERENCJI

 

 

 

 

……………., dnia ………………..

Adresat …………………………..

 

 

Szanowny Panie,

 

dziękujemy za przesłane dnia………………….. zamówienie na nasze wyroby ………………………….

Z pewnością  pamiętacie Państwo, ile trudności mieliśmy z otrzymaniem płatności za poprzednie zamówienie. Właściwie musieliśmy odzyskiwać od Państwa pieniądze za pomocą osób trzecich.

Zdajemy sobie sprawę, że czasy się zmieniają i jedna nieudana transakcja nie powinna przekreślać możliwości współpracy. Prosilibyśmy jednak o przesłanie nam ostatniego sprawozdania o stanie finansowym firmy i kilku referencji dotyczących zdolności kredytowych Państwa firmy.

Jeżeli dostawa zamówionego u nas towaru jest pilna, prosimy o przesłanie czeku na kwotę ……………………………………… PLN. Po jego otrzymaniu zamówiony towar prześlemy natychmiast na adres Państwa firmy.

Dziękujemy za zamówienie i liczymy na współpracę.

 

 

Z poważaniem,

 

………………………………………

(podpis)