Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Uwaga banku o nie korzystaniu z rachunku bankowego - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Uwaga banku o nie korzystaniu z rachunku bankowego


UWAGA BANKU O NIEKORZYSTANIU Z RACHUNKU BANKOWEGO

 

 

 

………………., dnia…………

Adresat:……………………….

 

 

Szanowny Panie,

 

z niepokojem zauważyliśmy, że w ostatnim czasie nie korzysta Pan ze swojego rachunku bankowego. Ponieważ jest Pan dla nas ważnym klientem, sprawa ta została zauważona.

Dotychczas, na podstawie przeprowadzanych operacji bankowych wnioskowaliśmy, że jest Pan zadowolony z naszych usług. Prosimy o informację, czy może korzysta Pan z innej formy oferowanych przez nas usług, a może proponowałby Pan jakieś inne indywidualne rozwiązanie.

Interesuje nas, czy spełniamy Pana oczekiwania i czy jest Pan zadowolony z poziomu naszych usług.

A może nie korzysta Pan z rachunku dlatego, że przeprowadził się Pan lub zapodziała się Panu książeczka (chętnie wymienimy ją na nową). Bez względu na powód, prosimy o odpowiedź na załączonym formularzu. Pańska odpowiedź będzie cenną wskazówką dla działalności naszego banku.

 

Z poważaniem,

 

………………………………………

(podpis)