Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Upomnienie z powodu nieuregulowania faktury - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Upomnienie z powodu nieuregulowania faktury


UPOMNIENIE Z POWODU NIEUREGULOWANIA FAKTURY

 

 

 

 

…………………….., dnia……………..

 

Adresat:………………………………..

 

 

Szanowny Panie,

 

dotychczas próbowaliśmy już wielu sposobów na otrzymanie od Pana zaległej płatności za fakturę nr …………………….., z dnia…………………………… .Wiele razy przedłużaliśmy termin zapłaty, proponowaliśmy zmniejszenie odsetek, proponowaliśmy zaciągnięcie kredytu i wspólne rozmowy. Po wyczerpaniu naszych możliwości zasięgnęliśmy porady naszego prawnika, który stwierdził, że istnieje wiele sposobów prawnych na wyegzekwowanie naszego długu.

Ponieważ byłoby nam niezwykle przykro, jako naszego klienta, zaskarżyć Pana do sądu, proponujemy po raz ostatni przedłużenie terminu płatności do dnia……………………….. . W celu uniknięcia postępowania sądowego prosimy o nadesłanie Pańskiego czeku na kwotę …………………… przed dniem………………………….

 

 

Z poważaniem,

 

………………………………………….

(podpis)