Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Oświadczenie o gwarancji płatności - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Oświadczenie o gwarancji płatności


OŚWIADCZENIE O GWARANCJI  PŁATNOŚCI

 

 

…………………, dnia …………….

Adresat:……………………………..

 

 

 

Niniejszym, niżej podpisani, całkowicie i bezwarunkowo gwarantują natychmiastowe uregulowanie płatności kwoty będącej przedmiotem roszczenia, poza tym zgadzają się na pokrycie wszystkich kosztów postępowania sądowego oraz opłat powstałych w związku z niniejszym oświadczeniem.

Żadne czynności podejmowane przez kogokolwiek i w czyimkolwiek imieniu mające związek z niniejszym oświadczeniem, jak też żadne opóźnienie płatności związanej z tym oświadczeniem nie będzie mieć wpływu na zobowiązanie któregokolwiek z podpisujących to oświadczenie. Podpisujący niniejszym pismem poręczają względem ………………………. uregulowanie zobowiązań finansowych z tytułu …………………, w wys. …………………… PLN, o ile dłużnik ……………………….. nie wykona go w terminie.

Niniejsze poręczenie jest bezterminowe.

 

 

…………………………………….

          (podpis i pieczęć)

 

 

 

…………………………………………..

         (podpis i pieczęć)