Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Eurobank lokaty | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Eurobank lokaty


Lokaty Eurobanku pozwalają bezpiecznie pomnażać pieniądze. Oszczędności są objęte gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

Oferta lokat Eurobanku:

Nazwa lokaty: Charakterystyka lokaty:
Lokata z funduszem promocja trwa od 5 grudnia 2011 do 31 marca 2012r. Minimalna łączna kwota inwestycji to 10.000 zł. Podział środków następuje między lokatę a funduszem 50:50. Lokata charakteryzuje się bardzo wysokim, stałym oprocentowaniem.
Lokata 6-miesięczna: 8,40%, lokata 12-miesięczna: 8,70% oprocentowania nominalnego. W obu przypadkach kapitalizacja następuje na koniec okresu.
Do wyboru są 3 rodzaje funduszy: Allianz Stabilnego Wzrostu, Allianz Aktywnej Alokacji, Allianz Akcji Plus. Istnieje możliwość założenia dowolnej liczby lokat z funduszem. Okres inwestowania w fundusze wynosi minimum 12 miesięcy
Lokata terminowa charakteryzuje się stałym lub zmiennym oprocentowaniem do 6,20% w skali roku. Minimalna kwota lokaty wynosi 200 zł. Lokata zmienna może trwać od 7 do 16 miesięcy, a lokata o stałym oprocentowaniu od 1 do 12 miesięcy.
Do zakładanej lokaty klient otrzymuje bezpłatnie standardowy rachunek bieżący, z którego można korzystać również po zakończeniu lokaty. Po zakończeniu lokaty klient może zdecydować, czy środki z lokaty mają automatycznie utworzyć nową lokatę, czy mają zostać przelane na rachunek bieżący.
Lokata dynamiczna zawierana jest na okres 12 miesięczny. Minimalna kwota lokaty wynosi 200 zł. Zmienne oprocentowanie.
Lokata dynamiczna charakteryzuje się tym, że pozwala na wcześniejsze zakończenie bez utraty odsetek. Są one naliczane wg stopy oprocentowania dla ostatniego zakończonego miesiąca trwania lokaty, za rzeczywistą liczbę dni utrzymania lokaty.
Lokata negocjowana Czas trwania lokaty od 7 do 365 dni. Wynegocjowane oprocentowanie jest stałe przez cały okres trwania lokaty. Odsetki skapitalizują się na koniec okresu umownego lokaty i wraz z kapitałem zostaną przekazane na rachunek bieżący klienta (lokata negocjowana nie ulega automatycznemu odnowieniu).
Lokata „odsetki płatne z góry” lokata trzymiesięczna. Głównym założeniem jest wypłata klientowi odsetek w dniu założenia lokaty. Stałe oprocentowanie wynosi 4,5% w skali roku. Po zakończeniu lokaty, kapitał zostaje przekazany na rachunek bieżący klienta.