Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Eurobank kredyt hipoteczny | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Eurobank kredyt hipoteczny


Kredyt hipoteczny – przyznawany jest w wysokości do 100% wartości zabezpieczenia hipotecznego. Może zostać przeznaczony na zakup lub budowę domu, mieszkania dla siebie lub pod wynajem, kupno działki budowlanej lub zakup działki rolnej, która może zostać w przyszłosci przekształcona na działkę z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe. Remont lub modernizację albo spłatę kredytu w innym banku. Można także łączyć różne cele kredytowania np. zakup mieszkania z jego remontem.
Część środków z kredytu mieszkaniowego można przeznaczyć na dowolny cel lub konsolidację innych kredytów i zobowiązań finansowych.
Kredyt hipoteczny może zostać zaciągnięty nawet na 30 lat. 0 zł. prowizja w przypadku przeniesienia przez Kredytobiorcę kredytu mieszkaniowego z innego banku. Spłaty można dokonać w równych lub malejących ratach. Raz w roku Eurobank pozwala zawiesić płatność części kapitałowej raty i odsunąć spłatę kapitału do 36 miesięcy

Rodzina na swoim – to kredyt mieszkaniowy z rządową dopłatą, skierowany do małżeństw oraz osób samotnie wychowujących przynajmniej jedno małoletnie dziecko albo dziecko uczące się w wieku do 25 lat, a także dziecko, na które przysługuje zasiłek pielęgnacyjny. Rodzina na swoim to kredyt na mieszkanie do 75 m2 lub dom jednorodzinny do 140 m2.
Kredyt może zostać przeznaczony na:

  • kupno domu lub mieszkania na rynku pierwotnym albo wtórnym
  • kupno spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego
  • pokrycie kosztów budowy mieszkania lub domu jednorodzinnego budowanego przez spółdzielnię mieszkaniową
  • wkład budowlany do spółdzielni mieszkaniowej
  • budowa, nadbudowa, przebudowa lub rozbudowa budynku mieszkalnego
  • adaptacja budynku lub lokalu na cele mieszkalne

Kredyt daje możliwość uzyskania dodatkowej gotówki na remont lub prace wykończeniowe. Może być udzielony w złotówkach w wysokości do 100% wartości nieruchomości. Przyznawany jest nawet na 30 lat. O 50% niższe odsetki od kredytu mieszkaniowego przez 8 lat.

Kredyt refinansowy – skierowany jest do osób, które chcą zmienić swoje dotychczasowe warunki kredytowania: obniżyć swoją miesięczną ratę, poprzez obniżenie marży kredytu, wydłużenie okresu kredytowania. Kredyt refinansowy pozwala spłacić kredyt hipoteczny zaciągnięty w innym banku na cele mieszkaniowe.

Kredyt refinansowy może być udzielony w złotówkach w wysokości do 100% wartości zabezpieczenia hipotecznego. Okres kredytowania może wynieść aż 30 lat. 0zł. prowizja, jeżeli kredytobiorca przenosi do Eurobanku kredyt mieszkaniowy z innego banku. Kredyt pozwala odsunąć spłatę kapitału do 36 miesięcy, a raz w roku zawiesić płatność części kapitałowej raty.

Pożyczka hipoteczna – udzielana jest w wysokości do 70% wartości zabezpieczenia hipotecznego. Klient otrzymuje możliwość wyboru rat równych lub malejących. Okres kredytowania wynosi do 20 lat. Kredytobiorca raz w roku może zawiesić płatność części kapitałowej raty. Pożyczka hipoteczna pozwala połączyć pożyczkę hipoteczną z kredytem mieszkaniowym i kredytem konsolidacyjnym. Pożyczka może zostać przeznaczona na dowolny cel konsumpcyjny niezwiązany z działalnością gospodarczą.

Hipoteczny kredyt konsolidacyjny – charakteryzuje się możliwością spłaty w równych lub malejących ratach. Jeden raz w roku bank umożliwia zawieszenie płatności części kapitałowej raty. Konsolidacji mogą podlegać zobowiązania finansowe takie jak kredyty gotówkowe, hipoteczne, samochodowe, ratalne, zadłużenie w limicie karty kredytowej itp. Podstawową zaletą konsolidacji jest zamiana kilku kredytów na jeden tańszy kredyt.