Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Eurobank konta bankowe | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Eurobank konta bankowe


Konto online – Wysokość oprocentowania wynosi 3,5% niezależnie od wysokości salda. Konto umożliwia oszczędzanie na rachunku oszczędnościowym z atrakcyjnym oprocentowaniem i bez płacenia podatku od zysku do określonej kwoty. możliwość otrzymania karty debetowej do konta od ręki. Konto pozwala na założenie konta dla dziecka.
Konto oferuje darmowe przelewy zwykłe i zlecenia stałe przez Internet, za przelewy realizowane w Automatycznym Serwisie Telefonicznym. Bezpłatne wypłaty gotówki w dowolnym bankomacie w Polsce. Bez prowizyjne wydanie karty debetowej. 0 zł za posiadanie karty – jeśli na rachunku zostaną rozliczone minimum trzy transakcje bezgotówkowe w miesiącu to do 15 dnia miesiąca następnego klient otrzymuje zwrot naliczonej opłaty. Posiadacz konta nie ponosi opłat za prowadzenie konta, pod warunkiem, że:

 • miesięczne wpływy na konto wyniosą min. 1000 zł lub
 • średnie miesięczne saldo konta wyniesie min. 10 000 zł lub
 • rachunek jest wykorzystywany do spłaty kredytu hipotecznego/ gotówkowego/konsolidacyjnego udzielonego przez eurobank lub
 • posiadacz aktywnie korzysta z karty kredytowej

Konto classic
– Klient posiadający konto classic otrzymuje bezpłatne wypłaty w placówce banku oraz we wszystkich bankomatach w Polsce, bezpłatną realizację zleceń i przelewów w placówce, bezpłatne wydanie karty debetowej. Konto umożliwia klientowi założenie konta dla dziecka, możliwość otrzymania karty debetowej do konta od ręki oraz możliwość zarabiania z programem kupujesz – zyskujesz, dzięki któremu posiadacz konta  otrzymuje 0,5% od każdej transakcji bezgotówkowej wykonanej kartą debetową. Jeśli na rachunku zostaną rozliczone minimum trzy transakcje bezgotówkowe w miesiącu to do 15 dnia miesiąca następnego klient otrzymuje zwrot naliczonej opłaty i nie ponosi kosztów związanych z posiadaniem karty.
0 zł za prowadzenie konta, wystarczy, że:
 
 • miesięczne wpływy na konto wyniosą min. 1000 zł lub
 • średnie miesięczne saldo konta wyniesie min. 10 000 zł lub
 • rachunek jest wykorzystywany do spłaty kredytu hipotecznego/gotówkowego/konsolidacyjnego udzielonego przez eurobank lub
 • posiadacz aktywnie korzysta z karty kredytowej
 
Konto prestige – Oprocentowanie konta wynosi 3,5% niezależnie od wysokości salda. Klient nie ponosi kosztów za przelewy zwykłe i zlecenia stałe w placówce, w serwisie eurobank online oraz przez Telefon, za wypłatę gotówki w dowolnym bankomacie w Polsce i za granicą, a posiadanie karty (jeśli na rachunku zostaną rozliczone minimum trzy transakcje bezgotówkowe w miesiącu to do 15 dnia miesiąca następnego posiadacz konta otrzymuje zwrot naliczonej opłaty). Konto prestige umożliwia oszczędzanie na rachunku oszczędnościowym z wyjątkowym oprocentowaniem i bez płacenia podatku od zysku do określonej kwoty, umożliwia założeniekonta dla dziecka. 0 zł za prowadzenie konta, wystarczy, że:
 • miesięczne wpływy na konto wyniosą min. 3000 zł lub
 • średnie miesięczne saldo konta wyniesie min. 50 000 zł lub
 • rachunek jest wykrzystywany do spłaty rat pożyczki/kredytu
  na kwotę min. 30.000 zł, udzielonego przez eurobank
 
Konto junior – Posiadacz konta nie ponosi opłat związanych z prowadzeniem konta (jeżeli opiekun posiada własne konto w eurobanku), z wydaniem karty debetowej,
z posiadaniem karty (jeśli na rachunku zostaną rozliczone minimum trzy transakcje bezgotówkowe w miesiącu to do 15 dnia miesiąca następnego właściciel rachunku otrzyma zwrot naliczonej opłaty). Konto junior umożliwia bezpłatne doładowania telefonu, założenie jednego rachunku oszczędnościowego do konta, bezpłatne płatności online.
 
Rachunek oszczędnościowy (możliwość zakładania rachunków oszczędnościowych w Eurobank tylko do 31 stycznia 2012r.) – Klient zakładający rachunek otrzymuje bezpłatne założenie i prowadzenie rachunku, bezpłatne przelewy wewnętrzne. Bank nie wymaga wpłaty minimalnej. Codziennie doliczane są odsetki do salda. Klient ma możliwość otrzymania karty debetowej do rachunku od ręki.
 
Konto standard – Założenie i prowadzenie konta jest bezpłatne. Do konta bezpłatnie wydawana jest karta debetowa. Konto umożliwia wygodne spłaty rat kredytu za pośrednictwem wpłatomatów eurobank. Bank wydaje kartę debetową do konta podczas jednej wizyty w placówce.