Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/leonis/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/uploads) is not within the allowed path(s): (/home/webrange/domains/leonis.pl:/tmp:/var/tmp:/home/webrange/.tmp:/home/webrange/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/webrange/domains/leonis.pl/public_html/wp-content/plugins/wpmu-dev-seo/wds-files/wds-sitemaps/wds-sitemaps.php on line 460
Bankowość elektroniczna Deutsche Bank PBC | Kredyty - Leonis

Kredyty

Serwis partnerski: leonisdirect.pl

Bankowość elektroniczna Deutsche Bank PBC


Deutsche Bank PBC oferuje swoim klientom dostęp do bankowości elektronicznej, pozwalająca zarządzać finansami.

db easyNET – usługa skierowana do klientów indywidualnych, gwarantująca bezpieczny dostęp do konta przez Internet. Dzięki db easyNET klient na bieżąco może kontrolować stan konta i dokonywać wielu operacji.

Dodatkowym kanałem bankowości elektronicznej jest Teleserwis, który oferuje dostęp do konta i operacji finansowych przez telefon. Usługa dostępna jest pod numerem telefonu: 801 18 18 18. Za pomocą infolinii można wykonać operacje finansowe na swoim koncie, jak również uzyskać informacje na temat nowych produktów i usług Deutsche Bank PBC S.A.

db powerNET– jest elektronicznym Centrum Finansowym, skierowanym do klientów biznesowych. Jest systemem bankowości elektronicznej, pozwalającym na efektywne zarządzanie przepływami finansowymi przedsiębiorstwa.

Elektroniczne Centrum Finansowe dla Biznesu umożliwia płynne funkcjonowanie firmy dzięki możliwości realizacji szeregu operacji finansowych. System również efektywnie wspomaga kontrolę stanu finansowego realizowanych przedsięwzięć oraz planowanie finansowe w firmie za pośrednictwem systemu raportów, dotyczących bieżących płatności i depozytów firmy.