Kredyty

Bankowość elektroniczna Bank DnB Nord


Bank DnB Nord Polska udostępnił bankowość elektroniczną, pozwalającą na komunikowanie się klienta z bankiem. DnB Nord przygotował dwa rodzaje bankowości elektronicznej:

  • dla klientów indywidualnych iNORD
  • dla firm, wspólnot i organizacji iNORD Business

 

Bankowość elektroniczna iNORD można podzielić na trzy kanały dostępu klienta do informacji bankowych:

  • Bankowość internetowa iNORD – to prosty i nowoczesny dostęp do rachunków bez ograniczeń czasowych. System umożłiwia m.in. bezpieczny dostęp drogą internetową do informacji o rachunkach, lokatach i kredytach posiadanych przez klienta oraz bezpieczne dokonywanie przez klienta operacji bankowych m.in: przelewów, zleceń stałych, założenia lokaty, ustanowienia/realizacji/usunięcia przelewu zdefiniowanego. 
  • Automatyczny serwis telefoniczny – pozwala na uzyskanie informacji o saldzie na rachunku, przeprowadzonych transakcjach, lokatach, kredytach bez konieczności łączenia się z konsultantem.
  • Infolinia – serwis telefoniczny, który poprzez kontakt telefoniczny i rozmowę z konsultantem udzieli szczegółowych informacji dotyczących rachunków oraz innych produktów bankowych, które oferowane są poprzez usługę Bankowości Elektronicznej. Dodatkowo za pomocą infolinii, można założyć lokatę, złożyć dyspozycję przelewu, czy ustanowić zlecenie stałe.
    Infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 20.00.  pod numerem telefonów: 0 801 301 103 lub +48 (22) 531 39 39.

 

Bankowość internetowa iNord Business – to nowoczesny serwis internetowy oferujący wiele produktów bankowych  za pomocą jednego kanału dostępu. Dzięki niemu można korzystać z rachunku w dowolnej chwili, wszędzie tam gdzie znajduje się Internet.